Author: s***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Works really well and super long
Color: Multicolor | Size: 3m
Price: 17kr
Original Price: 23kr
1m
2m
3m
| Length | 3m |
| Features | Fast Charging |
| Color | Multicolor |
| Interface | USB A to Type C |
| Type | Phone Cables |
| Brand Compatibility | Huawei |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| MFi Certified | No |
| Compatible Devices | Tablets |
| Fast Charging | Yes |
| Peak Current (A) | 2.4A |
| Power | 60W |
| SKU | sw251022831139845405 |
Overall Rating: 4.87/5
Author: s***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Works really well and super long
Color: Multicolor | Size: 3m
Author: e***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Just as described. Good quality too
Color: Multicolor | Size: 3m
Author: o***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: great, looks very resistant
Color: Multicolor | Size: 3m
Author: m***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Quick delivery very pleased
Color: Multicolor | Size: 2m